Fajne życzenia wielkanocne

W tą Wielkanoc chcę Ci życzyć nie tylko mokrego Dyngusa i smacznego jajka, ale przede wszystkim dużo miłości, szczęścia i pomyślności. Niech te święta będą pełne szczęścia i Bożego Błogosławieństwa. Pragnę, aby te życzenia nie tylko dotknęły okresu tych kilku świątecznych dni, ale przede wszystkim – by objęły całe Twoje życie.

Piękne życzenia wielkanocne

Święta Wielkanocne to symbol nowego życia. Składam Ci życzenia, by również i Twoje życie po tych magicznych dwóch dniach również było w pełni odnowione. Życzę Ci, by Twoje życie nabrało zupełnie nowej jakości – zarówno w wymiarze osobistym, jak też i zawodowym. Niech te Święta będą pięknym początkiem jeszcze piękniejszego życia.

Życzenia na Wielkanoc 2018

Święta Wielkanocne to jedynie dwa dni w całym roku. Niemniej te dwa dni symbolizują nowy początek, który – czego Ci z całego serca życzę – niech zagości również w Twoim sercu i w Twojej rodzinie. Niech moje życzenia spełniają się każdego dnia. Nie tylko w tym wyjątkowym czasie, ale przede wszystkim przez cały rok.

Życzenia Wielkanocne 2018

Wielkanoc to specyficzny czas. Święta te przypominają nam, że przyroda po zimowym letargu musi w końcu rozkwitnąć. Dlatego składam Co życzenia, by święta te były swoistym przebudzeniem również i dla Ciebie. By wiązały się z nowym podejściem do starych spraw i problemów. I przede wszystkim – by były one szczęśliwe dla Ciebie i Twoich bliskich.

Życzenia Wielkanocne śmieszne

Smacznego jajka, wesołego Dyngusa i spełnienia wszystkiego, czego tylko zapragniesz… Z okazji świąt Wielkanocnych składam Ci te życzenia i mam nadzieję, że sprawią one największą radość i co najważniejsze – spełnią się. Życzę Ci ponadto, by ten wyjątkowy czas obfitował w pełne miłości spotkania ze znajomymi.

życzenia wielkanocneWiosna to odrodzenie, które niesie ze sobą radość i duchowe odnowienie. Taki jest także duch Świąt Wielkanocnych. Niech życzenia Wielkanocne pozwolą na wdrożenie wspaniałych zmian i będą nośnikiem pozytywnej energii, którą prześlemy rodzinie i znajomym. Nasze życzenia na Wielkanoc to propozycja dla wszystkich tych, którzy szanują tradycję, a jednocześnie poszukują oryginalnych i nowoczesnych życzeń.