Życzenia na urodziny taty

Urodziny masz dziś tato, a więc spędź je na bogato. Bądź wesoły no i zdrowy, pełen pasji i pomysłów. Niech Ci zawsze szczęście sprzyja i przynosi same plusy. Bądź taki jak zawsze – troskliwy i miły. Życzę Ci z całego serca, abyś spełnił wszystkie swoje plany. Jest jeszcze mnóstwo szczytów do zdobycia i nowych miejsc do okrycia.

Życzenia urodzinowe dla taty smieszne

W dniu twych urodzin ślę Ci życzenia
wszelkiego w życiu powodzenia.
By rok kolejny, mój tato drogi,
przestał Ci rzucać kłody pod nogi.
Uśmiechu, szczęścia i radości!
Niechaj Cię więcej nic nie złości.
Wszak wszystko co się wokół dzieje
Przynosi spokój i nadzieję.
Zdmuchnij więc świeczki, wypowiedz życzenia,
bo oto dla Ciebie świat się rozpromienia.

Życzenia dla taty na urodziny

Tato, w dniu Twoich urodzin życzę Ci pogody ducha oraz samych słonecznych dni. Abyś budził się codziennie szczęśliwszy i żadne zmartwienia nie pojawiały się w Twoim życiu. Bądź zdrowy i pełny energii do spełniania nowych marzeń. Nigdy nie trać wiary w lepsze jutro i nie zapominaj o miłości najbliższych.
życzenia

życzenia urodzinowe dla tatyKażde urodziny są wyjątkowe. Szczególnym sentymentem darzymy jednak te, które dotyczą ważnych dla nas osób. Najważniejszą rzeczą w tym dniu jest złożenie szczerych oraz zapadających w pamięć życzeń. Właśnie takie są nasze życzenia urodzinowe dla taty. Oryginalne życzenia dla taty będą najlepszym prezentem, który pozwoli mu na uświadomienie sobie, jak bardzo jest kochany i szanowany przez własne dziecko.