Życzenia na urodziny dla siostry

Moja droga siostro, znaczysz dla mnie bardzo wiele. Ciężko wyrazić w słowach, jak dobrą jesteś powierniczką, przyjaciółką i mentorką. Z okazji urodzin życzę Ci, aby każdy swój dzień spędzała pełna radości życia i spokoju o przyszłość. Niech wszystkie troski mijają szybko, a zdrowie zawsze dopisuje. Sto lat!

Życzenia dla siostry na urodziny

Ukochanej siostrze, w dniu urodzin, życzę dalszych sukcesów i zadowolenie z życia. Nigdy nie zapominaj, że jesteś dla mnie najlepszą przyjaciółką. Pragnę, aby każdy Twój dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Dbaj o swoją rodzinę, ponieważ to ona nakręca nas do działania. Zawsze znajdź czas dla siebie i zarażaj innych pozytywną energią.

życzenia urodzinowe dla siostryGdy jesteśmy młodsi bardzo często nie doceniamy swojego rodzeństwa, szczególnie siostry. W końcu siostra jest rywalką i głównym wrogiem. Dopiero z upływem lat dostrzegamy jak wiele jej zawdzięczamy i ile dla nas znaczy. Piękne życzenia urodzinowe dla siostry z pewnością sprawią jej wiele przyjemności, dlatego warto wybrać takie życzenia dla siostry, które wyrażą jak wiele dla nas znaczy i jak bardzo ją kochamy.