Życzenia dla najlepszej przyjaciółki

Droga przyjaciółko. Tyle razy pokazałaś mi, że jestem dla Ciebie bardzo ważna. Tyle razy pamiętałaś o mnie i tyle razy mnie wspierałaś. Dlatego chcę życzyć Ci, by ten wyjątkowy dzień był dla Ciebie początkiem czegoś nowego i jeszcze piękniejszego. Chcę Ci też życzyć, by nasza przyjaźń mogła trwać wiecznie. Wszystkiego najlepszego!

Życzenia na urodziny przyjaciółki

Twoje urodziny są dla mnie wyjątkowe. W ten dzień przyszła na świat moja koleżanka, a także jedna z najwspanialszych przyjaciółek. Z tej okazji życzę Ci wszystkiego najlepszego! Niech radość życia nie opuszcza Cię nawet na krok, a zdrowie zawsze dopisuje! Bądź szczęśliwa i spełniona, tak jak i ja jestem, mając Cię w swojej rodzinie!

życzenia urodzinowe dla przyjaciółkiMiłość jest piękna, ale czasami mija. Przyjaźń jest o wiele ważniejsza, bo to przyjaciel zostaje z nami wtedy, gdy los okazuje się okrutny, a miłość niesie cierpienie. Właśnie dlatego życzenia urodzinowe dla przyjaciółki muszą być wyjątkowe i oryginalne. Wybierz coś co będzie idealnie pasowało do Waszej relacji. Pięknie ułożone życzenia dla przyjaciółki pozwolą na pokazanie jak bardzo zależy Ci na jej osobie.