Życzenia dla mamy z okazji urodzin

Droga Mamo! Z okazji kolejnej rocznicy Twoich Urodzin chcę Ci podziękować. Po pierwsze za to, że jesteś. Po drugie za to, że wciąż nie brak Ci cierpliwości do mnie. I wreszcie po trzecie za to, że dałaś mi to wszystko, za co teraz mogę Ci serdecznie dziękować. Kocham Cię Mamo i zawsze tak pozostanie. Wszystkiego najlepszego!

Życzenia na urodziny mamy

Moja ukochana Mamo. Kiedy czuję szczęście, widzę Twoją twarz. Kiedy jest mi smutno również, ponieważ zawsze mnie wtedy wspierasz. Z okazji Twoich urodzin, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech życie wynagrodzi Cię za wszystko zdrowiem, pomyślnością i radością, dzięki czemu wciąż będziesz tak wspaniała i zachwycająca.

Życzenia na urodziny dla mamy

Najdroższa mamo. Tak trudno wyrazić jest moją wdzięczności i miłość do Ciebie. Zasługujesz na wszystkie prezenty tego świata. Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia, abyś zawsze osiągała swoje zamierzenia. Niech zdrowie Ci dopisuje, dzięki czemu będzie zawsze tak aktywna i pełna życia. Życzę Ci także radości, którą na co dzień mnie napawasz!

Życzenia urodzinowe dla mamy na 50 lat

Wspaniałej mamie, w dniu 50-tych urodzin, życzę wielu lat zdrowego i szczęśliwego życia. Nigdy nie zapominaj o sobie i spełniaj swoje marzenia. Bądź zawsze uśmiechnięta i zarażaj innych swoim optymizmem. Miej mnóstwo przyjaciół i z radością witaj każdy nowy dzień. Pamiętaj, że Cię kocham, Twoja córka.

Życzenia dla mamy na urodziny

Kochana mamo, dziś są Twoje urodziny. Z tej okazji składam Ci życzenia. Życzę Ci fantastycznych przygód, pełni zdrowia, aby otaczało Cię dużo miłości, żebyś zawsze nosiła na twarzy ten piękny uśmiech, który sprawia, że wszyscy dookoła też się uśmiechają, żebyś nieustannie była taka piękna i dobra jak jesteś. Wszystkiego najlepszego mamo!

życzenia urodzinowe dla mamyMatka to osoba, która kocha swoje dziecko bezwarunkowo. Można się z nią kłócić, nie rozumieć, denerwować, ale wiadomo, że i tak jest najważniejszą osobą w życiu. Życzenia urodzinowe dla mamy powinny oddawać te wszystkie uczucia, które dla niej posiadamy: podziw, miłość, przyjaźń, szacunek… Życzenia dla mamy z naszej strony z pewnością sprawią jej wiele przyjemności i dodadzą mnóstwa pozytywnej energii.