Życzenia na urodziny dla koleżanki

Kiedy się uśmiechasz, uśmiecha się serce każdego w okolicy. Z okazji urodzin pragnę Ci podziękować i przesłać najserdeczniejsze życzenia. Abyś zawsze tak dobrze korzystała ze wszystkich swoich atutów i zniewalała urodą. Niech Twoja inteligencja przyczyni się do osiągnięcia każdego celu. Żyj długo i zdrowo!

Urodzinowe życzenia dla koleżanki

Przesyłam Ci najwspanialsze życzenia na urodziny. Obyś odnalazła w swoim życiu spokój i szczęście, dzięki którym zawsze będziesz witała kolejny dzień z uśmiechem. Żeby dopisywało Ci zdrowie, a urok i inteligencja nigdy nie zawiodły. Niech Ci się wiedzie, a będziesz szczęśliwa i spełniona! Sto lat!

Życzenia dla przyjaciółki urodzinowe

Kilka lat temu, dokładnie tego dnia co dziś, zakwitnęło wiele pięknych roślin. Niektóre z nich puściły nowe pąki, z niektórych liście opadły bezpowrotnie. Ale Ty wciąż promieniejesz tak samo. Z okazji urodzin życzę Ci, aby spokój na zawsze zawitał pod Twym kloszem. Niech każdy dzień przynosi nowe wyzwania i tajemnice, którym z pewnością dasz radę!

Życzenia dla koleżanki na urodziny

Kochana Wariatko! W tym szczególnym dniu chciałam Ci złożyć najlepsze życzenia – dużo zdrówka, przeżycia zwariowanej miłości oraz szalonego czasu spędzanego z naszą kochaną paczką przyjaciół! Poza tym samych sukcesów w szkole oraz spełnienia marzeń, zwłaszcza tych najskrytszych! Żyj nam sto lat kochana!

życzenia urodzinowe dla koleżankiTo jej zwierzasz się ze swoich rozterek sercowych, złamanych nadziei i dzielisz się radością. Znasz jej sekrety, a ona zna Twoje. Właśnie dlatego życzenia urodzinowe dla koleżanki powinny być tak samo wyjątkowe jak Wasza relacja. Życzenia dla koleżanki powinny być dopasowane do jej osobowości, dlatego bardzo często najlepszym wyborem są śmieszne życzenia urodzinowe dla koleżanki. W końcu obie macie doskonałe poczucie humoru.