Życzenia urodzinowe dla brata śmieszne

Kochany bracie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech wiedzie Ci się jak dotychczas. Czerp z życia pełnymi garściami, nigdy nie oglądaj się za siebie. Życzę Ci szczęścia i pomyślności w każdym zamierzeniu. Jak co roku w Twoje urodziny, czeka nas wiele wspaniałości. Przede wszystkim będę mógł zjeść tort!

Życzenia dla brata

Najlepszemu bratu, w dniu jego 15 tych urodzin, życzę samych szalonych i niezapomnianych przeżyć. Pragnę, aby nie dotknęły Cię żadne troski, a każdy nowy dzień rozpoczynał się z uśmiechem na twarzy. Życzę Ci wyłącznie dobrych ocen w szkole, dalszych sukcesów w sporcie oraz miłej i ładnej dziewczyny. Twoja ukochana siostra.

życzenia urodzinowe dla brataOdkąd pamiętasz zawsze jest przy Tobie. Niezależnie czy się kłócicie, czy idziecie na wspólną imprezę, możesz liczyć na jego pomoc. Brat zawsze jest tym, który pospieszy na pomoc, więc życzenia urodzinowe dla brata są niezwykle istotne. Samemu trudno ubrać w słowa wszystko co chce się wyrazić, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by życzenia na urodziny brata były zainspirowane naszymi oryginalnymi i zawsze dobrze pasującymi formułkami.