Życzenia na Sylwestra i Nowy Rok

Dziś ostatni dzień Starego Roku. Z tej okazji, chcę złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń. Chcę Ci też życzyć, by ten zbliżający się rok był pozbawiony zmartwień, trudów i wypełniony był radością i miłością Twoich najbliższych. Życzę Ci też, aby ten Nowy Rok był dla Ciebie czasem szampańskiej zabawy.

Życzenia na Sylwestra 2018

Z okazji Sylwestra chcę złożyć Ci życzenia, by dzisiejsza Noc była dla Ciebie wyjątkowa! Życzę Ci szampańskiej zabawy, mnóstwa radości, szczęścia i… dobrego samopoczucia po imprezie. I co ważne – niech nadchodzący rok będzie dla Ciebie najpiękniejszym w życiu. Niech w tym czasie spełnią się wszystkie Twoje oczekiwania i marzenia.

Życzenia na Sylwestra 2017

Ten Sylwester – moja Ukochana – muszę spędzić daleko od Ciebie. Nie martw się jednak! Mimo tak dużej odległości chcę Ci powiedzieć, że w tym Nowym Roku będę kochać Cię jeszcze bardziej niż w tym mijającym. Niech moje życzenia rozpromienią Twoją twarz, utrapioną codzienną tęsknotą. Nie zapominaj o tym, że chcę przeżyć ten rok tylko z Tobą!

Życzenia Sylwestrowe 2018

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok. Dlatego chcę złożyć Ci życzenia, by był on dla Ciebie zdrowy, szczęśliwy, pomyślny i radosny. Niech spełnią się wszystkie Twoje oczekiwania i pragnienia. Niech te 365 dni, będzie dla Ciebie czasem wyjątkowym. Życzę Ci tego z całego serca. Pamiętaj, że cały czas jestem przy Tobie.

Życzenia Sylwestrowe 2017

Życzenia Sylwestrowe to idealny moment na to, by zastanowić się, czego chcielibyśmy życzyć drugiej osobie. Ja życzę Tobie, by ten nowy, zbliżający się wielkimi krokami rok, był dla Ciebie rokiem wyjątkowym. Niech stanie się on najpiękniejszym rokiem Twojego życia – zarówno pod kątem zawodowym, jak i rodzinnym.

życzenia sylwestroweCo rok życzysz znajomym „szampańskiej zabawy”? Może nadszedł czas, aby to zmienić? Jeżeli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu, gdzie znajdziesz najbardziej oryginalne i ciekawe życzenia sylwestrowe. Znajomi otrzymując takie życzenia na sylwestra z pewnością będą zaintrygowani i zapamiętają je i Ciebie o wiele bardziej, aniżeli po zdawkowych i uniwersalnych wersach, które pisze niemal każdy.