Życzenia urodzinowe fajne

Cóż tu dużo gadać – kolejny rok na drodze do emerytury. Z tej okazji życzymy Ci nie tylko fajnej imprezy, radochy i wszystkiego naj. Życzymy Ci również, by ten pierwszy dzień po Twoich urodzinach był dla Ciebie wyjątkowy! Nie tylko ze względu na ciągłe pragnienie i ból głowy… Te życzenia, składają Ci…

Życzenia śmieszne urodzinowe

Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, czego tylko Twoje serce sobie zapragnie. Mówią, że z wiekiem człowiek ramoleje. Niech nie opuszcza Cię entuzjazm, a każda troska zniknie w mgnieniu oka. Mówią, że z wiekiem wygląd zyskuje na gracji i szlachetnieje. Niestety, tak naprawdę marszczysz się i starzejesz. Wszystkiego najlepszego!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla siostry

Kochana siostrzyczko. Z okazji Twoich okazji pragnę przesłać najszczersze życzenia. Chcę, aby dopisywało Ci zdrowie, abyś miała górę oszczędności oraz mnóstwo ciepła i radości w życiu. W niektórych kulturach wiek jest oznaką dojrzałości, która wymaga szacunku. Powiedz mi, Ile już lat zalegam z tym szacunkiem?

Śmieszne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Moja droga, z okazji urodzin przesyłam Ci gorące życzenia. Obyś odnalazła wszystkiego, czego szukasz. Żeby udało Ci się spełnić każde marzenie. Oby zdrowie dopisywało, to i reszta się spełni. Wiesz, że istnieje wyraźny związek pomiędzy starzeniem się, a nieszczerością na temat własnego wieku? W skali od 1-100, o ile lat jesteś nieszczera?

Śmieszne życzenia urodzinowe dla kumpla

Z okazji urodzin życzę Ci, abyś szedł przez życie z dumą. Nieraz razem balowaliśmy, dlatego wiem, że stać się na dużo. Obyś zdążył spełnić swoje marzenia. Czy to nie zabawne, że skończysz swoje życie dokładnie w takiej formie, jak na jego początku? Jesteś powykręcany, słaby i nie umiesz sam się załatwić. Za urodziny!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla faceta

Moc życzeń dla najfajniejszego faceta na Ziemi. Z okazji Twoich urodzin, pragnę życzyć Ci wszystkiego co najlepsze. Raz na jakiś czas udanych zabaw i wspaniałych wypraw, a na co dzień pomyślności i spokoju. Chyba powinieneś kupić coś swojej mamie. Niby to Twoje urodziny, ale ona się bardziej namęczyła.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Moja ukochana. Dziś są Twoje urodziny, które pragnę spędzić tylko we dwoje. Pozwól proszę, abym to ja umieścił w Twym sercu urodzinowe życzenia. Pragnę, aby nasza miłość była wieczna. Żeby żyło nam się dobrze i dostatnio, a także abyśmy zawsze byli szczęśliwi. A dzisiejszy wieczór spędzimy w domu, bo jest mecz.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla dzieci

Dzisiaj przypada jedyny dzień w roku, podczas którego nikt nie ukaże Cię za zjedzenie wielu słodyczy, zamówienie zbyt dużych lodów, długie granie w gry, rozrzucanie jedzenia po całym domu, spanie do późna oraz najlepszą zabawę w życiu! Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia, radości i wyrozumiałych rodziców!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chłopaka

Mój kochany, z okazji urodzin życzę Ci szczęścia, radości, pomyślności w każdej dziedzinie oraz wszystkiego, czego tylko zapragniesz. Najlepsze życzenia dla chłopaka, który posiada wiele wspaniałych cech. Ma najlepszy gust muzyczny, doskonałe poczucie humoru, ogromne serce i… najlepszą dziewczynę na świecie!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla brata

Drogi braciszku, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Spełnienia marzeń, zdobycia szczytów i realizacji każdego planu. Niech Ci się wiedzie. A teraz do rzeczy. Rodzice mówią, że nie pamiętają dnia Twoich narodzin. Nie są w stanie sięgnąć pamięcią tak daleko! Zawsze wiedziałem, że jesteś prehistoryczny.

Śmieszne życzenia na urodziny

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dużo szczęścia, dobrego zdrowia i codziennej radości życia! Zazwyczaj staram się wręczyć solenizantowi kartkę z życzeniami, która pasowałaby do jego wieku. Niestety, w Twoim przypadku dostępne były tylko kamienne płyty i antyczne papirusy. Więc ta zmodernizowana wersja musi wystarczyć.

Śmieszne urodzinowe życzenia

Z okazji Twoich urodzin, pragnę życzyć wszystkiego najlepszego. Aby zdrowie dopisywało i szczęście nie opuszczało, a miłość zawsze znalazła. Żebyś zawsze otrzymywał dużo i dzielił się z bliźnimi. A propos, też chciałbym mieć dzisiaj urodziny. Nie martw się, wezmę tylko prezenty, swój wiek możesz zachować. Pasuje?

Życzenia urodzinowe śmieszne

100 butelek szampana i imprezy na wyspach Bahama. Urodziny są nieczęsto, więc wypełnij ten dzień gęsto. Zdobądź wszystko jak najprędzej, z życia ciśnij jak najwięcej. Baluj do utraty sił, a i wtedy tańcz i pij. Bądź jak wampir niezniszczalny, wiecznie młody oraz hardy. Niech Ci Zenek w duszy gra – parapaparapapa. Jeździj Porsche i Bentleyem, a od czasu do czasu Harleyem.

Życzenia urodzinowe zabawne

Pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Obyś w tak sędziwym wieku zdołał utrzymać energię, ekscytację oraz ciekawość świata. Żeby każdego kolejnego dnia poznawał nowe rzeczy, bawił się beztrosko i całymi dniami, a potem spał ile Ci się podoba. W skrócie masz być jak dwulatek, tylko postaraj się zachować uzębienie.

Życzenia urodzinowe z jajem

Z okazji zbliżających się urodzin, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia i pomyślności, a także spełnienia marzeń. Mam nadzieję, że podczas przyjęcia uda mi się zebrać odwagę, podejść do Ciebie, spojrzeć prosto w oczy, złapać za rękę i wyznać… że jestem tutaj tylko i wyłącznie z powodu tortu.

śmieszne życzenia urodzinowePrzyjaciel i przyjaciółka wymagają specjalnego traktowania. Udowodnij jak wiele dla Ciebie znaczą i prześlij im życzenia na urodziny śmieszne. Takie życzenia urodzinowe śmieszne z pewnością przypadną im do gustu i poprawią nastrój w ten wyjątkowy dzień. Śmieszne życzenia urodzinowe to idealny sposób na udowodnienie, że urodziny to nie tylko smutny dzień przypominający o upływającym czasie, ale też dobra okazja do żartowania.