Prezent na 50 urodziny

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...
Pomysł na prezent

Pięćdziesiąte urodziny to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. Warto uczcić tę symboliczną datę w szczególny sposób. Jeżeli wśród Twoich bliskich jest osoba, która niedługo będzie obchodzić pięćdziesiąte urodziny, zadbaj, by zapamiętała ten dzień na długo. Podaruj jej wyjątkowy prezent, który sprawi radość i będzie stanowić cenną pamiątkę. Przeczytaj, jaki prezent na 50 urodziny będzie dobrym pomysłem.

Jakie pomysły na prezenty na 50 urodziny się sprawdzą? – kłopotliwe urodziny pięćdziesięciolatka

Kupowanie prezentu na urodziny dla pięćdziesięciolatka przez wiele osób uważane jest za o wiele trudniejsze niż wybór prezentu dla kogoś o dziesięć lub dwadzieścia lat młodszego. Sytuację pogarsza fakt, że urodziny przez samych jubilatów może być odbierane w sposób drażliwy. Często chcą być one odbierane przez otoczenie jako młode, dlatego czasem nawet nie mówią głośno o tym, że zbliżają się ich urodziny.

Olejek konopnyPamiętaj o tym rozważając pomysł na prezent na 50 urodziny. Ciepłe, puchowe kapcie, bujane fotele czy podomki zdecydowanie się nie sprawdzą. Ich wręczenie może być wręcz odebrane jako nietaktowne. Mało zręczne może być również podarowanie 50-letniej butelki whisky.
Z drugiej jednak strony pamiętajmy również o tym, że osoba pięćdziesięcioletnia prawdopodobnie nie będzie miała ochoty bawić się na tym samym koncercie rockowym, na który chętnie pójdzie jej syn. Przesadnie „młodzieżowe” prezenty także nie są dobrym pomysłem. Ważne jest wyczucie, a także zastanowienie się, jakie pragnienia rzeczywiście może mieć obdarowywana osoba.

Dla 50 latka zmagającego się z problemami zdrowotnymi warto rozważyć zakup chociażby olejku konopnego.

Postaw na dobrą jakość

Istnieje szereg klasycznych prezentów, które są bardzo uniwersalne i zawsze sprawdzą się na pięćdziesiąte urodziny. Dla mężczyzn dobrym pomysłem może być wysokiej jakości portfel, skórzany neseser czy elegancki krawat. W przypadku kobiet doskonale sprawdzą się perfumy, biżuteria z metali szlachetnych czy voucher do spa.

Bez względu na to, na co się zdecydujemy, pamiętajmy o tym, by wybrać prezent wysokiej jakości. Jeżeli nasz budżet jest ograniczony, kupmy rzecz tańszą,niemarkową, ale lepszego wykonania. Nie ma sensu kupować kosztownego prezentu, jeżeli nie stać nas na model wysokiej jakości. Osoby po pięćdziesiątce bardzo często posiadają wyrobiony gust i potrafią docenić rzecz dobrej jakości. Kupując przedmiot, który prezentuje się tandetnie, pozostawiamy złe wrażenie o sobie. Jednocześnie możemy sprawić, że jubilat poczuje się zlekceważony.

Pomysł na prezent dla pięćdziesięciolatka – podaruj przeżycia

prezent na 50 urodzinyDobrym pomysłem na prezent dla pięćdziesięciolatka może być podarowanie przeżyć. Są one czasem o wiele bardziej wartościowe niż dobra materialne. Pięćdziesięciolatek potrzebuje poczuć, że żyje pełnią życia, zbiera cenne doświadczenia. Spraw, żeby do końca życia nie zapomniał chwil spędzonych razem z rodziną. Podaruj bilet do teatru, na dobrą kolację, lot balonem albo emocjonującą jazdę sportowym Ferrari lub Lamborghini. A może jubilat chciałby zacząć rozwijać nową pasję? Warto dowiedzieć się, o czym marzy i pomóc zrealizować mu pragnienia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.