Podziękowania życzenia urodzinowe

Dziś chcę Ci podziękować za Twoje ostatnie życzenia. Mam nadzieję, że się spełnią, bo wiem, że są one skierowane prosto z wnętrza duszy. Chcę Ci również podziękować za wszystkie pozytywne słowa skierowane do mnie, a także – za pamięć, okazaną w ostatnich dniach. Pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego naj!

Serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia i za pamięć, co do mojej, skromnej osoby. Bez Was świat nie byłby taki piękny. Mam nadzieję, że również i Wam ten piękny i wyjątkowy czas przyniesie sporo pozytywnych wrażeń. Jestem w Wami całym sercem. Pozdrawiam Was i również życzę Wam wszystkiego najlepszego. Kocham Was!

Serdecznie dziękuję za życzenia

Chcę każdemu i każdej z Was osobno podziękować za życzenia i wiele innych, miłych słów skierowanych do mnie. Również i Wam chcę życzyć wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym czasie. Mam nadzieję, że wszystkie Wasze oczekiwania i pragnienia spełnią się co do jednego. Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko!

Oryginalne podziękowania za życzenia

Dziękuję wszystkim za życzenia. Mam nadzieję, że wszystkie się spełnią. Dziękuję również za pamięć i za troskę. Sprawiacie, że dni stają się piękniejsze. Pamiętam o Was wszystkich. Również mam nadzieję, że wszystkie Wasze pragnienia się spełnią. Życzę Wam tego z głębi duszy. Pozdrawiam Was wszystkich!

Podziękowania za życzenia

Dziękuję za życzenia. Sprawiły mi one ogromną radość. Jednocześnie chcę pozdrowić wszystkich i podziękować każdemu i każdej z osobna. Mam nadzieję, że wszystkie te życzenia się spełnią. Wam również życzę wszystkiego najlepszego. Bardzo się cieszę, że jesteście ze mną. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

podziękowania za życzeniaCzasami brakuje nam słów, aby pokazać jak wielką radość sprawiła nam pamięć bliskich o istotnych dla nas rocznicach. Zwyczajne podziękowania to za mało, bo nie oddają w pełni wszystkiego co czujemy. Samo słowo „dziękuję” również jest niewystarczające. Właśnie dlatego warto wybrać z naszej strony odpowiednie podziękowania za życzenia, które zachwycą każdego, bo w kilku prostych zdaniach zawarto wszystko co pozwoli odczuć odbiorcy jak ważny jest dla nas.