Życzenia Noworoczne na 2018

Szczęśliwego Nowego Roku! Pamiętaj, że ten Nowy Rok będzie taki, jak dzisiejszy, niezwykły dzień. Dlatego w jego pierwszy dzień chcę złożyć Ci życzenia szczęścia, radości i wszystkiego naj. Życzę Ci ponadto, by Nowy Rok był dla Ciebie pomyślny i błogosławiony. By był pełen nowych pomysłów i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Życzenia na Nowy Rok 2017

Z okazji Nowego Roku, życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń. Ale to nie wszystko. Chcę, by ten Nowy Rok, był jak pusta kartka w Twoim notatniku. Chcę, by jego początek wiązał się z zakończeniem tylu męczących Cię spraw. Niech moje życzenia spełnią się jak najszybciej, byś mogła wejść w ten nowy czas z zupełnie nowymi pomysłami, pragnieniami i oczekiwaniami.

Życzenia Noworoczne 2017

W ten niezwykły czas składam Ci życzenia, by ten Nowy Rok był pełny miłości, radości, szczęścia, pomyślności, a także – Bożego Błogosławieństwa. Niech wszystkie Twoje najszczersze marzenia spełnią się. Niech ten Nowy Rok będzie wyjątkowy. I lepszy od tego, który właśnie kilka godzin temu minął. Wszystkiego najlepszego!

Życzenia na Nowy Rok 2018

Nowy Rok to okres wielkich postanowień. Chcę złożyć Ci życzenia, by w tym Nowym Roku wszystkie Twoje postanowienia się spełniły. Nawet, jeśli są one najbardziej skryte. Niech ten czas będzie dla Ciebie okresem pełnym pomyślności i szczęścia. I niech będzie lepszy od Starego Roku. Tego wszystkiego życzy Ci…

Życzenia Noworoczne 2018

Nowy Rok przed nami. Chcę złożyć Ci życzenia, by ten czas był dla Ciebie najpiękniejszy i pomyślny. Przede wszystkim chcę, aby ten nadchodzący rok był okresem jeszcze bardziej pogłębionej, naszej wspólnej miłości. Abyś to właśnie przy mnie czuła się najszczęśliwsza i najpiękniejsza. Kocham Cię! Pamiętaj o tym przez cały Nowy Rok.

życzenia noworoczneKażdy pierwszy stycznia to początek nowego rozdziału, który liczy 365 (czasami 366) stron. Niech życzenia noworoczne przyniosą osobie obdarowanej nimi motywację do lepszych wyborów, więcej siły i szczęście, którego nic nie zastąpi. Niech nasze życzenia na nowy rok będą pozytywnymi zaklęciami, pozwalającymi na przeżycie najpiękniejszych chwil już teraz, w tym nadchodzącym roku, a nie w odległej przyszłości.