Sms życzenia urodzinowe

W tej krótkiej wiadomości pragnę przesłać Ci cały ogrom pozytywnych wibracji. Niech te urodziny będą jeszcze weselsze i wspanialsze od poprzednich, ale nie tak ekscytujące i fantastyczne jak te w przyszłym roku. Świętuj, baw się i śmiej, pij do pełna i jedz do syta. Niech każdy dzień przynosi zupełnie nowe wrażenia. Sto lat!

Krótkie śmieszne życzenia urodzinowe

Z okazji urodzin pragnę życzyć Ci spełnienia marzeń, szczerych i oddanych przyjaciół, kolorowego życia oraz szybkiego nadejścia miłości. Aby szczęście nigdy Cię nie opuszczało, a okulary zawsze były różowe. Niech szklanka będzie zawsze do połowy pełna, a wieczne wakacje nigdy się nie skończą. Ale tortu powinieneś sobie odmówić!

Życzenia urodzinowe krótkie

Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Oby kolejne miesiące przyniosły mnóstwo radości, szczęścia i pomyślności. Niech Twoje decyzje zaprowadzą Cię na sam szczyt. Abyś każdego dnia miał u swego boku rodzinę, przyjaciół oraz bliskich, a także nigdy nie zapomniał, jak wiele dla nich znaczysz.

krótkie życzenia urodzinoweNie masz ochoty na długie rozmowy telefoniczne, a chciałbyś podkreślić swoją pamięć o solenizancie? A może naprawdę nie przepadasz za telefonowaniem? Wyślij życzenia urodzinowe sms, a rozwiążesz swoje dylematy. Fajne, krótkie życzenia urodzinowe, podkreślą uroczystą okazję, poprawią humor świętującego, a Ciebie uwolnią od konieczności prowadzenia długiej rozmowy telefonicznej i odpowiadania na miliony pytań…