Życzenia dla Barbary

Droga Barbaro. W tym dzisiejszym Twoim dniu, ślę życzenia te najlepsze. Cudowna Basiu, piękna Basiu, dużo zdrowia i radości. Niech Ci zawsze słońce świeci i niech każdy dzień, tym szczęśliwym ciągle będzie. Sto lat życzę, sto milionów też, wiele światła i to wszystko co tylko chcesz. I miłości i spełnienia marzeń. Całuję.

Piękne życzenia imieninowe dla przyjaciółki

Gdybyśmy się nie poznały, nie miałabym przy swym boku tak wspaniałej przyjaciółki. Dziękuję Ci za każdą wspólną chwilę, a w dniu imienin przesyłam moc najserdeczniejszych życzeń. Abyś nigdy nie zaznała smutku, samotności i cierpienia. Niech życie wynagrodzi Cię wyłącznie swoimi najpiękniejszymi owocami!

Życzenia imieninowe dla dzieci

O dniu Twojego święta nawet kochane Słoneczko pamięta. Promykami dotyka całej ziemi i raduje wszystkie dzieci. I ten struś puszysty pamięta, i nawet groźna pantera. Wszyscy wiedzą, że są imieniny i ślą życzenia z tej przyczyny. Mnóstwa zabawek i wielu słodyczy, bo dzisiaj to święto się Ciebie tyczy.

Życzenia imieninowe dla Andrzeja

Andrzeju w dniu Twojego święta, życzę Ci ze szczerego serca, abyś zawsze cieszył się każdą chwilą, bo one życie naprawdę pięknym czynią. Andrzeju mój drogi niech Cie niosą nogi w zakamarki tak przepiękne, że nawet ja z zazdrości pęknę. Zdrowia, szczęścia i pomyślności, a także od losu wiele łaskawości.

Życzenia imieninowe dla szefowej

Z okazji imienin pragniemy życzyć Pani spełnienia nawet najskrytszych marzeń oraz pasma nieustannych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym. Niech te życzenia przyniosą także zdrowie, prawdziwą pomyślność, powody do radości i spektakularne sukcesy, których mamy nadzieję być częścią.

Życzenia imieninowe dla taty

Kochany Tato, w dniu Twojego święta pragnę Ci życzyć siły, wigoru i zdrowia. Niech życie będzie dla Ciebie łaskawe i pozwala się cieszyć z każdej chwili. W dniu Twoich imienin pragnę także życzyć Ci spełnienia marzeń, dalekich i pięknych podróży, sukcesów w pracy i życiu towarzyskim, a także tego byś mógł być zawsze dumny ze swoich dzieci i wnuków.

Życzenia imieninowe dla przyjaciółki

W dniu imienin chciałam Ci podziękować za Twoją obecność w moim życiu. Czasami nie potrafię tego wyrazić, ale chcę byś wiedziała, że życzę Ci mnóstwa radosnych chwil i życia wypełnionego prawdziwym szczęściem i idealną miłością. Niech los zawsze obchodzi się z Tobą łaskawie i daje wspaniałe szanse do wykorzystania.

Życzenia imieninowe dla Barbary

Kochana Basiu w dniu Twoich imienin pragnę Ci życzyć spełnienia najskrytszych marzeń. Niech zawsze towarzyszą Ci przyjaciółki, które będą podporą w ciężkich chwilach, a także towarzyszkami świętowania sukcesów na Ciebie czekających. Korzystaj z chwil wypełnionych radością i szczęściem, i zawsze miej mnóstwo szans na wykorzystanie wspaniałych okazji jakie daje życie.

Życzenia imieninowe krótkie

Z okazji imienin życzę Ci spełnienia marzeń, radości oraz powodów do uśmiechu. Niech uśmiech nie schodzi Ci z twarzy, a przyjaciele będą zawsze obecni w Twym życiu.

Z okazji imienin przyjmij najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności. Abyś zawsze potrafił odnaleźć najwłaściwsze rozwiązanie sytuacji życiowych, a los okazywał się łaskawy i wspaniały.

Życzenia imieninowe religijne

W dniu imienin życzę Ci, aby Matka Boska miała Cię w swojej przenajświętszej opiece, a Dzieciątko Jezus błogosławiło na każdą godzinę dnia i nocy. Niech Anioł Stróż zawsze strzeże Cię od niebezpieczeństw i wskazuje najwłaściwszą drogę, a wszyscy święci niech opiekują się Tobą i pomagają w zmaganiu się z trudami dnia codziennego.

Życzenia imieninowe dla wnuczki

Kochana wnusiu, w dniu imienin, pragnę życzyć Ci samych piątek i szóstek w szkole oraz największych sukcesów o jakich śnisz. Poznaj takie koleżanki i takich kolegów, którzy będą wiernymi towarzyszami przygód dużych i małych. Bądź zawsze zdrowa, radosna i dalej przynoś pociechę oraz powód do dumy mi oraz rodzicom.

Życzenia imieninowe dla faceta

Z okazji Twoich imienin życzę Ci tego, żebyś zawsze odnalazł drogę bez używania GPS-u, nie miewał kaca nawet po najbardziej wyczerpujących nocach i potrafił onieśmielić najbardziej wyrafinowane kobiety. Świat należy do Ciebie i niech się o tym dowie. Niech moc teraz i na zawsze będzie z Tobą!

Życzenia na imieniny śmieszne

Imieninowo życzenia ślę, aby ziścił się Twój sen. Szampańskiej zabawy do rana i najnowszego z możliwych Vana. Niech egzotyczne kobiety Cię utulą, a bąbelki w nocy zbytnio nie zmulą. Mnóstwa radości i błogości, a przy okazji lisiej przebiegłości. Dziś niech będzie Twoja radość i niech tak trwa aż zawita starość.

Oryginalne życzenia imieninowe

Imieniny to wyjątkowy dzień, w którym świętuje się urodziny swojego imienia. Na świecie jest wiele osób noszących to samo imię co Ty, ale tylko Ty dostaniesz ode mnie wyjątkowe życzenia. Otóż z całego serca pragnę Ci życzyć tego samego co wszyscy inni, a więc zdrowia, szczęścia i pomyślności aż do kresu wytrzymałości.

Życzenia imieninowe dla kolegi

Kolego mój kochany dziś są Twoje imieniny, więc niech cały dzień będzie wyjątkowy. Niech oglądają się dziewczyny, a wieczorny balet będzie odlotowy. Życzę Ci też powodzenia w pracy, bo bez niej nie ma kołaczy. Ale niech będzie dzisiaj lajtowo, tak w sam raz, imieninowo. Niech pieniążki sypną z nieba, i nie opuszcza Cię do zabawy wena.

życzenia imieninoweImieniny to doskonała okazja do przypomnienia solenizantowi, że o nim pamiętamy. W końcu każdy z nas lubi się czuć wyjątkowym i lubianym, więc warto wybrać takie życzenia imieninowe, które podkreślą naszą sympatię wobec niego. Aby nie popełnić żadnej gafy warto wybrać dobrze sformułowane życzenia na imieniny z naszej strony. Wierszyki imieninowe będą świetnym pomysłem na niebanalne, a jednocześnie zapadające w pamięć życzenia.