Wzruszające życzenia dla Taty

Drogi Tato, z okazji Dnia Ojca życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, radości i pomyślności. Przede wszystkim chcę Ci życzyć jak najwięcej sił. Tych, którymi zawsze nam imponowałeś. Nie chcę, by moje życzenia ograniczały się wyłącznie do formalnych stwierdzeń. Pragnę, by płynęły one całkowicie z serca.

Najnowsze życzenia dla Taty

Drogi Tato! Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca, chcę Ci podziękować za wszystko co nasza rodzina dostała od Ciebie, za Twoje poświęcenie i włożoną w to wszystko miłość. Jednocześnie składam Ci życzenia zdrowia, pomyślności i radości. Bardzo Cię kochamy i pragniemy, byś był z nami jak najdłużej Drogi Tato!

Życzenia na dzień Ojca poważne

Drogi Tato! Z okazji Dnia Ojca, nie tylko składam Ci życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności i miłości, ale przede wszystkim – chcę Ci podziękować. Chcę Ci podziękować za wszystko, co zrobiłeś dla mnie i dla mojej mamy. Za to, że jesteś, że się nami opiekujesz i że wciąż jesteś ze mną. Również w tym wymiarze emocjonalnym. Kocham Cię Tato!

Wierszyki na Dzień Taty

W dniu Twojego święta chce Ci powiedzieć jak bardzo Cię kocham i podziękować za to, że mnie wychowałeś. W tym dniu wspaniałym chcę Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń. Dużo radości, miłości, zrozumienia podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Życzenia na Dzień Ojca 2018

Kochany tato w dniu Twojego święty chce Ci podziękować za to, że zawsze ze mną jesteś, szczególnie w trudnych chwilach. Dziękuję Ci za Twoją miłość, dobroć, zrozumienie oraz wsparcie w ciężkich sprawach. Życzę Ci dużo cierpliwości, miłości oraz spełnienia marzeń.
Najbardziej kochającemu ojcu Twoja córka…

życzenia na dzień ojca„Kochany Tato, gdy będę duży…”. Szczerej rozmowy z ojcem nic nie zastąpi, jednak odpowiednio sformułowane życzenia na Dzień Ojca z pewnością będą dobrym podziękowaniem za wspólnie spędzone lata i cały trud włożony w wychowanie. Życzenia dla ojca mogą być bardziej lub mniej poważne, jednak z pewnością muszą być to szczere życzenia dla taty, który poświęcił całe swoje życie dla dobra ukochanego dziecka.