Życzenia z okazji dnia nauczyciela

Dziś jest Dzień Nauczyciela – to wyjątkowy czas, w którym chcemy podziękować za cały trud włożony w formowanie młodego pokolenia. Jednocześnie chcemy przeprosić za wszystkie trudne chwile. Składamy również serdeczne życzenia z tej okazji, by każdy dzień spędzany w pracy niósł jak najwięcej radości i szczęścia.

Życzenia na Dzień Nauczyciela 2017

Wiemy, że uczenie młodego pokolenia nie jest sprawą prostą. Niemniej chcemy podziękować za cały trud wkładany w to piękne przedsięwzięcie. Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia, by cały ten trud był tylko niewielkim ułamkiem radości, wynikającej z tej pracy zawodowej. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Ładne życzenia na dzień nauczyciela

„Przez ciernie do gwiazd” Ta sentencja towarzyszy nam przez cały czas nauki. Wiemy, że osiągnięcie swoich celów i marzeń nie jest możliwe, bez często trudnej i mozolnej pracy. Dlatego chcemy Wam – Drodzy Nauczyciele – serdecznie podziękować za cały trud złożony w nasze nauczanie i jednocześnie złożyć życzenia, z okazji dzisiejszego Dnia Nauczyciela.

Piękne życzenia dla nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela, cała nasza klasa chce życzyć wszystkim Naszym Drogim Nauczycielom radości z pracy, szczęścia (w życiu rodzinnym i zawodowym), powodzenia i spełnienia wszystkich oczekiwań. Od dziś obiecujemy, że będziemy starać się być lepszymi uczniami. Przy okazji, chcemy podziękować za całą, otrzymaną od Was wiedzę. Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia – Wszystkiego Najlepszego!

Najpiękniejsze życzenia dla nauczyciela

Drogi Nauczycielu! Z okazji Dnia Nauczyciela życzę wszystkiego najlepszego, pomyślności, radości z wykonywanej pracy a także spełnienia wszystkich marzeń. Niech wszystkie życzenia w tym wyjątkowym Dniu spełniają się jak najobficiej. Jednocześnie dziękuję za całą wiedzę, którą od Was – Drodzy Nauczyciele – otrzymałem/am.

życzenia na dzień nauczycielaWpojenie zasad liczenia, czytania i podstawowej wiedzy o świecie nie należy do najprostszych spraw. Są jednak ludzie, którzy poświęcają się temu, by ich wychowankowie śmiało wkroczyli w życie wyposażeni w pełną wiedzę. Życzenia na Dzień Nauczyciela są doskonałym sposobem na odwdzięczenie się za to wszystko. Nasze życzenia dla nauczyciela sprawią mu wiele przyjemności i pokażą, że jego trudy nie idą na marne.