Życzenia na Dzień Matki poważne

Czas mija. Pamiętam jeszcze, gdy trzymałaś mnie za rękę, gdy razem przechodziliśmy przez pasy. Pamiętam Twój śmiech, ale też płacz i smutek, gdy będąc w szkole zrobiłem coś złego. Minęło już kilka lat. Dziś, gdy składam Ci życzenia z okazji Dnia Matki, chcę powiedzieć Ci, jak bardzo jestem za to wszystko wdzięczny.

Życzenia na Dzień Mamy 2018

Droga Mamo! Ty wydałaś mnie na świat. Ty dałaś mi życie. Teraz się mną opiekujesz, bym kiedyś – tak jak Ty teraz – mógł zaopiekować się moimi dziećmi. Z tej okazji, składam Ci najpiękniejsze życzenia wszystkiego dobrego. Niech ten Dzień Matki będzie dla Ciebie najpiękniejszym. Podobnie zresztą jak wszystkie będące przed Tobą lata Twego życia.

Życzenia na Dzień Matki 2018

Łzy Matki bolą najbardziej. Uśmiech Matki jest najpiękniejszy. Dlatego z okazji Dnia Matki chcę Ci – Droga Mamo – złożyć życzenia, by w Twoim życiu było jak najwięcej uśmiechu. I nawet, jeśli co jakiś czas zagości na Twym czole chmura smutku, niech szybko przegonią ją promienie radości. Kocham Cię Mamo!

Krótkie wierszyki dla mamy

Z okazji Dnia Mamy, chcę złożyć Ci najpiękniejsze, bo płynące z mojego serca życzenia. Wiem, że często Cię Droga Mamo ranię. Wiem, że często zadaję Ci ból. Ten Dzień jest jednak po to, bym – jako dziecko – mógł powiedzieć Ci, jak bardzo Cię kocham. I to, że jesteś najlepszą mamą w życiu! Kocham Cię Mamo!

życzenia na dzień matkiWięź łącząca matkę z dzieckiem jest nie do opisania, chociaż wielu tego próbowało. Obydwoje są ze sobą złączeni aż do końca życia, bo ich relacja jest wyjątkowa. Właśnie dlatego każde życzenia na Dzień Matki powinny oddawać wszystkie pozytywne uczucia jakimi darzymy solenizantkę. Nie każdy ma dar pięknego wyrażania myśli, więc życzenia dla mamy inspirowane naszymi propozycjami z pewnością zawsze będą trafnym wyborem.