Życzenia na Dzień Kobiet dla ukochanej

Z okazji Dnia Kobiet składam Ci najszczersze życzenia, byś była zawsze uśmiechnięta, radosna i pogodna. Pragnę w Twoich oczach jeszcze częściej widywać radość i szczęście. Niech ten dzień będzie dla Ciebie najpiękniejszy. Chcę, byś wiedziała, jak bardzo ważna jesteś w moim życiu. Kocham Cię najdroższa!

Życzenia z okazji dnia dziewczyn

Nasze Drogie, kochane Panie! Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam, byście zawsze były szczęśliwe. Pamiętajcie, że w naszym życiu jesteście dla nas najważniejsze! Niech nasze skromne życzenia rozświetlą Wasze twarze i sprawią, że ten dzień (ale i kolejne), staną się dla Was wyjątkowe. Kochamy Was bardzo mocno!

Życzenia na Dzień Kobiet 2018

Dzień Kobiet to dzień wyjątkowy. W tym dniu pamiętamy o wszystkich Kobietach w naszym życiu. Niech ten specyficzny czas będzie dla Was – Drogie Panie – czymś więcej, niż tylko kartką z kalendarza. Składamy życzenia, by stał się on początkiem czegoś zupełnie nowego. Życzymy dużo zdrowia, radości i pomyślności. I wszystkiego, czego sobie tylko życzycie.

Życzenia na Dzień Dziewczyn śmieszne

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom, by uśmiechy z ich twarzy nigdy nie znikały. By były one radosne i szczęśliwe i wciąż urzekały nas swoim urokiem osobistym. Niech nasze życzenia spełniają się każdego dnia. Zwłaszcza, gdy w różnych powodów jest Wam smutno i trudno. Pozdrawiamy – mężczyźni!

życzenia na dzień kobietKobiet nie da się nie kochać. Są zmienne jak pogoda, czasami kapryśne, a czasami kochane i dobre. Jest jednak jedna rzecz, której nie wybaczą. Nieprzesłane życzenia na Dzień Kobiet mogą być wypominane aż do końca życia, więc lepiej je złożyć. Specjalnie sformułowane życzenia dla kobiet z naszej strony pozwolą zaskarbić sobie sympatię każdej z pań, a dodatkowo uratują przed popełnieniem jakiejś gafy.