Życzenia na dzień dziecka dla syna

Z okazji Dnia Dziecka, życzymy CI wszystkiego najlepszego, radości w życiu, błogosławieństwa Bożego i pasji w poznawaniu świata. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie czymś pięknym i cudownym. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia – nawet te najskrytsze. Życzenia składają Ci Twoi Rodzice.

1 czerwca dzień dziecka wierszyki

Żyj tak, by każdy dzień Twego życia był piękny, niesamowity i ekscytujący. Żyj tak, abyś kiedyś mógł powiedzieć, że Twoje dzieciństwo nie było zmarnowane. Kochaj i bądź kochanym – tego życzą Ci Twoi kochający Rodzice. I pamiętaj, zawsze masz w nas oparcie. Niech ten Dzień Dziecka będzie dla Ciebie najszczęśliwszy a nasze życzenia niech jak najszybciej się spełnią.

Wiersze z okazji dnia Dziecka

Dziś jest Dzień wyjątkowy. Nasz ukochany Maluszku – to dzień specjalnie dla Ciebie. Mamy nadzieję, że będzie on radosny dla Ciebie i Twojej rodziny. Składamy Ci również życzenia, by także i cały rok był dla Ciebie równie szczęśliwy na drodze w poznawaniu świata. Pamiętaj, że cały czas bardzo Cię kocham. Twoi Rodzice.

Życzenia na dzień dziecka 2018

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Niech Twoja minka będzie zawsze uśmiechnięta, a serduszko – zawsze radosne. Bądź zawsze gotowy na poznawanie świata. Niech każdy dzień będzie kolejnym, radosnym punktem na Twojej drodze dążenia do dorosłości. I niech nasze życzenia spełniają się zawsze – nie tylko w dniu Twojego Święta.

życzenia dla dzieciWszystkie dzieci nasze są, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by przesłać życzenia na Dzień Dziecka każdemu maluchowi. Dzieci uwielbiają świętować każdą rocznicę, a szczególnie takie, które tyczą się ich samych. Sprawmy im radość i złóżmy specjalne życzenia dla dzieci, które będą bawić. Życzenia na naszej stronie z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku i wywołają na jego buzi promienny uśmiech.