Życzenia dla Dziadka od wnuka

Drogi Dziadku – w ten wyjątkowy dla nas wszystkich Dzień, chcemy Ci podziękować, ale też złożyć najpiękniejsze życzenia. Wiemy, że oprócz naszej miłości, Ty tak naprawdę niczego od nas nie potrzebujesz. Dlatego obiecujemy, że będziemy dawać Ci jej coraz więcej. Nie zapomnimy o Tobie nigdy. Kochamy Cię Dziadku!

Życzenia z okazji Dnia Dziadka

Jest taki dzień w roku, który kojarzy się nam wyłącznie z naszymi dziadkami. I właśnie w tym dniu, chcę złożyć Ci najszczersze życzenia. Niech ten Dzień będzie dla Ciebie źródłem szczęścia i radości. Niech będzie pełny Bożego Błogosławieństwa. I niech będzie początkiem wielu innych pozytywnych emocji.

Wierszyki na dzień Dziadka

Kochany Dziadku! Z okazji Twojego Dnia chcemy Ci nie tylko złożyć życzenia, ale przede wszystkim podziękować. Po pierwsze – za Twoje długie i pełne doświadczeń życie. Po drugie – za okazaną nam pomoc. Wreszcie po trzecie – za to, że jesteś. Wszystkiego najlepszego Dziadku. Tego życzą pamiętające o Tobie wnuki.

Wierszyki dla dziadka bez okazji

Drogi Dziadku! Ty nauczyłeś nas wielu ważnych i istotnych rzeczy. Ty jesteś dla nas autorytetem i Ty wciąż się o nas troszczysz. Z okazji Dnia Dziadka chcemy Ci złożyć – my, Twoje wnuki – życzenia wszystkiego dobrego. Życzymy Ci, by każdy Twój dzień był radosny. Od tej pory chcemy być dla Ciebie prawdziwym źródłem szczęścia.

Życzenia na Dzień Dziadka 2018

Drogi Dziadku. Choć upływający czas bardzo Cię odmienił, nadal bardzo mocno Cię kocham. Z okazji Twojego Dnia, chcę złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego. Niech te życzenia płyną z serca. Jesteś dla nas bardzo ważny i takim pozostaniesz przez całe życie. Dziękujemy Ci za wszystko Drogi Dziadku. Wszystkiego najlepszego!

życzenia na dzień dziadkaTo on uczył Cię jeździć na pierwszym rowerze. Z nim łowiłeś ryby. Czasami trochę krzyczał, ale tylko wtedy, gdy musiał ratować Cię z niebezpieczeństw. Życzenia na Dzień Dziadka nigdy w pełni nie wyrażą całej wdzięczności za wszystko, jednak są sposobem na pokazanie solenizantowi jak ważną rolę pełni w życiu wnuczka/wnuczki. Życzenia dla dziadka sprawią mu wiele radości i z pewnością pozwolą poczuć dumę.