Śmieszne życzenia na Dzień Chłopaka

Jesteś Chłopakiem a to oznacza, że pragniesz ciągle zdobywać na nowo świat. Życzę Ci, by takie właśnie było Twoje życie – pełne sukcesów, radości a także spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych, marzeń. Chcę również życzyć Ci, byś nigdy nie zwątpił we własne możliwości i byś zawsze był sobą. Pamiętam o Tobie! Niech wszystkie te życzenia po prostu się spełnią.

SMS na dzień chłopaka

Dzień Chłopaka to okazja, by złożyć Ci jak najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Chcę Ci życzyć, byś nigdy nie zwątpił w piękno świata, w ludzi i we mnie. Życzę Ci również, byś zawsze umiał brać z życia to, co najlepsze. Pamiętaj, że we wszystkich Twoich trudnościach jestem z Tobą. Zawsze o Tobie pamiętam!

Wiersze na dzień chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka chcę złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego – zdrowia, radości, pomyślności i wszystkiego, czego sobie tylko zapragniesz. Wiem, że czasami bywam nieznośna. Mimo to – dzięki Ci, że jesteś. Cieszę się, że mam takiego fajnego Brata. Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz – wszystkiego najlepszego!

Dzień Chłopaka życzenia

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci wszystkiego najlepszego. Na początek – chcę Ci podziękować, że jesteś. Chcę też życzyć Ci, byś przez cały ten czas był taki, jak wtedy, gdy Cię poznałam. Niech moje życzenia będą najpiękniejsze ze wszystkich. Cieszę się, że jesteś. Twoja najbliższa przyjaciółka. PS. Kocham Cię!

Życzenia z okazji dnia chłopaka

Chcemy złożyć wszystkim Naszym Drogim Chłopakom najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień będzie dla Was radosny, niech będzie pełen miłości, szczęścia i wszystkiego najlepszego. Życzymy Wam, by spełniały się Wasze marzenia i pragnienia. Jesteśmy cały czas z Wami. Wasze Drogie Koleżanki. Pozdrawiamy!

Wierszyki na dzień chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka, życzę Ci Mój Najdroższy, by każdy dzień Twojego życia (zwłaszcza ten spędzany ze mną), był dla Ciebie najpiękniejszy. Składam Ci życzenia zdrowia, radości, szczęścia i wszystkiego NAJ, czego tylko możesz sobie wymarzyć. Niech ten Dzień Chłopaka będzie dla Ciebie najradośniejszy ze wszystkich. Kocham Cię!

życzenia na dzień chłopakaZ chłopakami różnie bywa. Czasami są kochani i niezastąpieni, a czasami po prostu denerwujący. Mimo to życie bez nich byłoby trudne. Płeć męska udaje, że na niczym jej nie zależy, ale wystarczy złożyć życzenia na Dzień Chłopaka, by zobaczyć ten wyjątkowy błysk w oku każdego pana. Im bardziej wymyślne życzenia dla chłopaka, tym większy zachwyt. Warto spróbować, aby przekonać się o tym na własnej skórze.