Życzenia dla Babci od wnuczki

Kto piecze tak smaczne ciasta? Kto szyje takie ciepłe szaliki? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – tylko nasza Ukochana Babcia. Z okazji Dnia Babci życzymy jej wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości i miłości. A przede wszystkim ciągłego uśmiechu na twarzy, pomimo wciąż upływających lat. Niech nasze życzenia spełniają się każdego dnia. Kochamy Cię!

Życzenia dla Babci 21 styczeń

Z okazji Dnia Babci chcemy życzyć Ci nasza Babciu wszystkiego najlepszego. Niech ten przepiękny czas będzie dla Ciebie źródłem szczęścia. Składamy Ci najszczersze życzenia, byś mogła z nami być jak najdłużej. Jednocześnie chcemy zapewnić o naszej ciągłej miłości. I o tym, że wciąż kochamy Twoje przepiękne spojrzenie i Twój cudowny uśmiech.

Fajne życzenia dla Babci

Z okazji Dnia Babci życzymy Ci – nasza Droga Babciu – by ten Dzień był dla Ciebie najpiękniejszym dniem Twojego życia. I choć wciąż jest wiele trosk, które Cię ogarniają, pragniemy, by one wszystkie ustąpiły, chociaż na ten jeden, magiczny dzień. Niech nasze życzenia spełnią się jak najrychlej. Kochamy Cię!

Piękne życzenia dla babci

Nasza Droga, kochana Babciu! Z okazji Twojego Dnia chcemy Ci podziękować za dar Twojej obecności przy nas. Za to, że pomimo wielu przeciwności wciąż się nami opiekujesz. I za to, że wciąż nas kochasz. Życzymy Ci pomyślności, radości i duuużo miłości. Niech nasze życzenia rozpromienią Twoją często stroskaną twarz.

Wyjątkowe życzenia na dzień babci

Droga Babciu – Mamo moich Rodziców. Jesteś dla mnie po nich największym skarbem. Dlatego z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Babci, chcę złożyć Ci najpiękniejsze jak to tylko możliwe życzenia. Dziękuję Ci za wszystko – za troskę, za uśmiechy i łzy szczęścia i… za to, że jesteś ze mną. Kocham Cię Babciu!

Życzenia na Dzień Babci 2018

Droga Babciu – Twój uśmiech jest najcieplejszym, ze wszystkich uśmiechów. Twoje spojrzenie jest najpiękniejszym ze spojrzeń. Wreszcie Twój głos, jest najcieplejszy z wszystkich innych głosów. Z okazji Twojego Dnia, chcemy złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego. I jednocześnie chcemy zaznaczyć, że bardzo mocno Cię kochamy!

życzenia na dzień babciPamiętasz jak jadłeś w ogrodzie świeżo upieczoną pachnącą szarlotkę? A może te pyszne obiady, które robiła specjalnie dla Ciebie? Każdy z nas ma wiele wspomnień związanych z Babcią, dlatego piękne życzenia na Dzień Babci są obowiązkowe! Oczywiście życzenia dla babci powinny być składane prosto z serca, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by były inspirowane najpiękniejszymi życzeniami z naszej strony.