Życzenia na chrzest od chrzestnego

Życzenia na chrzest od chrzestnego
Moje kochane chrzestne dziecię, pamiętaj, że gdy chcesz mieć szczęście w świecie, gdy ma minąć Cię złą droga, nade wszystko zrób tylko jedno – kochaj swojego Boga! I na zawsze zapamiętaj, że Pan Bóg w niebie, ma w opiece ciągłej Ciebie i nigdy Cię nie opuści! Na pamiątkę Chrztu Świętego, Twój ojciec chrzestny.

Życzenia na chrzest śmieszne

Co to za nowina? Bocian przyniósł syna? Malec ten już dziś został chrześcijaninem! Lecz skąd u ojca nietęga mina? Syn następca tronu i cnót spadkobierca! Z pewnością będzie łamał kobiece serca. Lecz na chrzcie mu rozum został dany i każdy będzie mógł liczyć na pomoc i dobre rady! Najlepsze życzenia w dniu Chrztu Świętego!

Życzenia na chrzest od ojca chrzestnego

W dzisiejszym dniu radość jest dla Ciebie niesłychana ! Ponieważ w tym bardzo ważnym Dniu Chrztu Świętego idziesz z wielką miłością na spotkanie Twojego Pana! Najlepsze życzenia dużo zdrowia, radości w życiu, miłości ze strony bliźnich oraz błogosławieństwa Bożego. Twój oddany i dumny Ojciec Chrzestny!

Życzenia dla chrześniaka

Najdroższy chrześniaku! Przez otrzymany w dzisiejszym dniu Sakrament Chrztu Świętego dołączyłeś do grona dzieci Bożych! Dlatego przekazuję Ci moje życzenia! Niech przyszłość Twoja tak miła, błoga, będzie jak wiosenny, pogodny dzień! Niech życia Twojego szczęśliwa droga nie zna co to smutku cień. Niech Cię Bóg zdobi w mądrość i cnotę. Twoja chrzestna

Wierszyki na chrzest dla chłopca

Temu malutkiemu mężczyźnie, który właśnie przyszedł na świat, szczerze życzę, aby właśnie dla niego wstawał każdy kwiat! W tym ważnym dniu przyjęcia do wielkiej bożej rodziny, życzę Ci powodzenia na wszystkie godziny! W dniu Chrztu Świętego życzenia – zdrowia, uśmiechu, radości, miłości i błogosławieństwa Bożego!

Sentencje na chrzest

W całym swoim życiu, żyj tak, aby każdy dzień mógł być ostatnim dniem Twojego życia! Nigdy nie zapomnij o tym, że dokądkolwiek pójdziesz i gdziekolwiek będziesz, Pan Bóg będzie przy Tobie chroniąc Cię i mając Cię w swojej opiece. Najlepsze życzenia dla Ciebie dziecino, w tak ważnym dniu Chrztu Świętego.

Dedykacja chrzest

Serce Twoje jest tak ciche, niczym wiatr z muszelki. Ofiaruj mój Panie Boże tej dziecinie święte rączki oraz nóżki, żeby w życiu zawsze trzymały się wyznaczonej przez Ciebie dróżki. W tak ważnym dniu Chrztu Świętego przyjmij od nas najlepsze życzenia – dużo zdrowia, miłości oraz błogosławieństwa Bożego i wielu łask.

Życzenia od chrzestnej

Teraz czas na życzenia – dla mojej wyjątkowej chrześnicy, która już teraz jest swojej cioci oczkiem w głowie! Składam więc najlepsze życzenia z okazji ochrzczenia, niech się spełnią Twoje najskrytsze marzenia! Niech zawsze Cię Bóg prowadzi i z Tobą będzie, przez całe Twoje życie, zawsze i wszędzie! Matka chrzestna.

Życzenia na chrzest od chrzestnej

Życzenia dla mojego kochanego Chrześniaka! Z okazji Chrztu Świętego życzę Ci wszystkiego najlepszego! Dużo miłości w życiu, zdrowia oraz szczęścia! Niech od tego dnia Jezus Ci towarzyszy w Twojej drodze przez życie i czuwa nad tym, aby wszystkie decyzje podejmowane przez Ciebie były zgodne z jego naukami!

Życzenia od matki chrzestnej

Moja kochana chrzestna córeczko! Życzę Ci, żeby czekająca Cię przyszłość była tak błoga i miła jak piękny, pogodny i wiosenny dzień. Pamiętaj! Idź tylko w swojej dobrej Matki ślad, a wówczas każdy ze spotkanych ludzi powie: to serce złote i najpiękniejszy wśród ludzi kwiat! Najlepsze życzenia dla Ciebie, nasza najsłodsza dziecino!

Chrzest święty życzenia

W dniu Twojego Chrztu Świętego chciałam Ci przekazać moje życzenia! By dobry Bóg, za pośrednictwem Matki Przenajświętszej błogosławił wszystkim działaniom w ciągu Twojego życia! Niech życia Twojego szczęśliwa droga, nie zazna nigdy co to ciemna chmurka i smutku cień! Dużo miłości rodziny i bliźniego!

Życzenia chrzest święty

W tym ważnym dla Ciebie dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Chrztu Świętego i wstąpienie tym samym do wspólnoty Kościoła, moje życzenia dotyczą tego, abyś zawsze miała ufność w Bogu, a w swoim życiu kierowała się wrażliwością i dobrocią serca. Pamiętaj, że cele jakie będziesz sobie wyznaczała muszą być szlachetne i zgodne z nauką Boga.

Życzenia na chrzciny dla chłopca

Chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia, właśnie Tobie, który wypełniłeś dom swoich rodziców radosnym gwarem i płaczem! Z całego serca życzę Ci beztroskiego dzieciństwa, aby każda łza spływająca po Twoim policzku była łzą szczęści, a uśmiech Twój niech zjednuje wszystkie serca znajdujące się wokół Ciebie!

Wiersz na chrzest

W tym ważnym dniu, w którym nastąpiło przyjęcie Chrztu i zaproszenie jedynego Boga do serduszka, najlepsze życzenia dla maluszka! Nowej dziecinie tego świata, niech życie z róż się pięknie uplata. Radość to dla wszystkich wielka, jednym słowem niech żyje nasza nowa obywatelka! Najlepsze życzenia dla malucha!

Życzenia na chrzest św

W dniu Chrztu Świętego składam Ci najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim życzę, żebyś w swoim życiu zaznała dużo łask bożych oraz szczęścia oraz żebyś rosła silna i zdrowa! Wszystkie decyzje, jakie będziesz podejmowała niech będą zgodne z nauką Chrystusa, swoim sumieniem oraz uczuciami Twoich bliskich!

życzenia na chrzestChrzciny to wyjątkowy moment w życiu każdej rodziny. Maluch powoli wkracza na łono rodziny i po raz pierwszy coś świętuje w większym grobie osób. W tym specjalnym dniu życzenia na Chrzest odgrywają niebagatelną rolę, bo są niczym dobre zaklęcia. Nawet jeżeli są to życzenia na chrzciny wysłane w kartce pocztowej to powinny być dobrane idealnie pod malucha. W końcu takie święto zdarza się tylko jeden raz.